ماه موزیک » کانال پیش عایق پی پال
صفحه نخست | تماس با ما | انجمن | RSS | gallery | gallery | gallery | فروش بک لینک | تبلیغات
ماه موزیک
به سایت ماه موزیک خوش آمدید ، مرجع ابزارهای وبمستر ایران


کانال پیش عایق پی پال
تاريخ: ۲ خرداد ۱۳۹۷

کانال هوای پی پال – پانال پیش ساخته پی پال – کانالهای تهویه مطبوع کانالهای انتقال هوا:
کانال ها کانال ها یا پاساژ های مورد استفاده در گرمایش، تهویه و تهویه مطبوع (سیستم تهویه هوا) برای تهیه و حذف هوا هستند. جریان های مورد نیاز شامل، برای مثال، تهویه هوا، بازگشت هوا و هوا اگزوز هستند.  مجرای معمولا تهویه هوا را به عنوان بخشی از هوا عرضه می کنند. به همین ترتیب، کانال های هوا یک روش برای اطمینان از کیفیت هوا قابل قبول در محیط داخلی و همچنین راحتی حرارتی است.


کانال پیش عایق فنولیک

انواع کانال بر اساس متریال:

پانل های عایق پلی یورتان و فنل (مجرای هوا قبل از عایق):
به طور سنتی، ورقه هوا ساخته شده از ورق فلز است که ابتدا نصب شده و پس از آن با عایق باقی مانده است. امروزه یک فروشگاه ساخت ورق فلز معمولا کانال فولاد گالوانیزه را تولید می کنند و قبل از نصب نصب می کنند. با این حال، مجرای تولید شده از پانل های عایق بندی سخت، نیازی به عایق بندی بیشتری ندارد و می تواند در یک مرحله واحد نصب شود. هر دو پانل فوم پلی یورتان و فنول با پوشش آلومینیومی کارخانه در هر دو طرف تولید می شود. ضخامت فویل آلومینیومی می تواند از 25 میکرومتر برای استفاده در محیط داخلی تا 200 میکرومتر برای استفاده خارجی یا برای ویژگی های مکانیکی بالاتر متفاوت باشد. انواع مختلف پانل های فوم پلی یورتان سفت و سخت موجود است، از جمله پانل فرموله شده آب که برای فرآیند فوم از طریق استفاده از آب و CO2 به جای CFC ، HCFC ، HFC و گازهای گازی ساخته شده است. اکثر تولید کننده های پانل های فوم پلی اورتان یا فنولیک سفت و سخت از پنتان به عنوان عامل فوم به جای گازهای مذکور استفاده می کنند.
هیئت مدیره فایبر گلاس (مجرای بدون سیم فلزی)
پانل هیئت مدیره هیئت مدیره فایبر گلاس ساخته شده است در عایق حرارتی و سطح داخلی جذب صدا، کمک به ارائه عملکرد آرام سیستم HVAC.

کانال انعطاف پذیر
کانال های انعطاف پذیر (همچنین به عنوان انعطاف پذیری شناخته می شوند) معمولا از پلاستیک انعطاف پذیر بر روی سیم پیچ سیم فلزی ساخته می شوند تا یک لوله ایجاد شود. آنها دارای تنظیمات متنوعی هستند. در ایالات متحده، عایق معمولا پشم شیشه ای است، اما بازارهای دیگر مانند استرالیا از فیبر پلی استر و پشم شیشه برای عایق کاری استفاده می کنند. یک لایه محافظ عایق را احاطه کرده و معمولا از پلی اتیلن یا PET متالیزه تشکیل شده است. معمولا جعبه های حاوی 25 ‘کانال فشرده به طول 5’ به فروش می رسد. این در دسترس است در ابعاد از 4 تا 18 اینچ، اما از رایج ترین آنها حتی از 6 تا 12 اینچ استفاده می شود.

مجرای انعطاف پذیر برای اتصال هوا خروجی هوا به دودکش سفت و سخت بسیار مناسب است. این معمولا با روابط طولی زیپ یا باند فلزی متصل می شود. با این حال، افت فشار بیشتر از سایر انواع کانالها است. به همین ترتیب، طراحان و نصبکنندگان تلاش میکنند طول آنها نصب (اجرا شود) کوتاه، به عنوان مثال کمتر از 15 فوت یا بیشتر، و سعی کنید به نوبه خود به حداقل برسانید. کینکس در جعبه انعطاف پذیر باید اجتناب شود. برخی از بازارهای انعطاف پذیر ترجیح می دهند از استفاده از کانال های انعطاف پذیر در بخش های بازگشت هوا از سیستم های تهویه مطبوع جلوگیری کنند، اما انعطاف پذیر مجاری می تواند منفی فشار متوسط ​​را تحمل کند. آزمایش UL181 نیاز به فشار منفی 200 Pa دارد.
منبع: www.alpduct.ir

 

 

نويسنده: مجید | نظرات[۰] | ادامه متن


بدون نظر

نظري وجود ندارد.

نمايش خوراک RSS براي نظرات در اين مطلب.

Sorry, the comment form is closed at this time.

افراد آنلاین : 2 نفر