قالب نارنجی و نظرات شما

شب گذشته «نسخه آزمایشی» قالب جدید نارنجی راه اندازی شد و از شما خوانندگان عزیز درخواست کردیم تا در تکمیل آن به ما کمک کنید. طی این مدت نظرات بسیار زیادی با روش های گوناگون به دست ما رسید.

نظراتی بسیار متنوع حاوی پیشنهادات خوب و انتقاد های متفاوت که همه آنها کمک می کند تا بتوانیم تجربه بهتری از نارنجی به وجود بیاوریم.

از کمک و نظرات شما متشکریم و لازم است تاکید کنیم که همه آنها برای ما با اهمیت هستند. تلاش می کنیم تا موارد مهم تر را هر چه زودتر در نارنجی اعمال کنیم.

بد نیست در اینجا به مهم ترین مواردی که به دست ما رسیده و در اولویت کاری قرار دارند اشاره کنیم:

- بسیاری از کاربران خواستار رنگ بندی قبلی نارنجی شده اند. به خصوص رنگ پس زمینه قبلی نارنجی. به زودی این رنگ بندی در قالب «قابل انتخاب» خواهد بود.
نمونه آن را هم در تصویر بالا ملاحظه می کنید.

- برخی کاربران این پرسش را مطرح کرده اند که چرا قالب نارنجی در این مقطع زمانی تغییر یافته است؟ اگر اجازه دهید پاسخ این سوال را چند هفته دیگر با یک سورپرایز خواهیم داد.

- امکان زوم کردن در نسخه موبایل و تبلت

- امکان دسترسی به نسخه اصلی روی موبایل

- کاهش بیشتر حجم سایت در نسخه موبایل

-اصلاح برخی مشکلات نمایش در تعدادی از مرورگرهای موبایل و دسکتاپ

- ارایه نسخه کامل مطالب در فید و خبرنامه (برای مطالب بلند)

- امکان ویرایش نظر

- اعمال بهبودهایی در طراحی بخش نظرات

در مورد تبلیغات لازم است بار دیگر تاکید کنیم که تبلیغات منبع درآمد نارنجی هستند. نارنجی دارای هیچ گونه پشتیبانی مالی دیگری نیست و از طرف دیگر مطالب آن به صورت رایگان در اختیار شما قرار میگیرد. برای ارایه مطالب خوب با کیفیت لازم و تامین هزینه های فنی لازم است تبلیغات و پشتیبانی شما را داشته باشیم. از اینکه ما را درک می کنید متشکریم.

فید نارنجی

این نوشته در اطلاعات مفید ارسال و , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.