مایکروسافت و استخدام طراحی که برند این کمپانی را در قالب یک پروژه برجسته شخصی بازطراحی کرده بود

تابستان گذشته بود که اندرو کیم با ایده طراحی

The Next Microsoft

سر و صدای زیادی در اینترنت به پا کرد. ایده او شامل بازطراحی کامل برند -شامل لوگو و شعار- مایکروسافت و محصولاتش در قالب یک طراحی -بسیار- مینیمال بود که او آن را فقط ظرف ۳ روز کاری(!) و به عنوان یک پروژه شخصی انجام داد.

یک ماه بعد از آن،

لوگوی جدید مایکروسافت

معرفی شد که اولین تغییر بعد از ۲۵ سال به حساب می آمد. با این حال، گویا این تغییر به معنای نادیده گرفتن کار اندرو کیم نبوده زیرا او امروز اعلام کرد که به دنبال تماس های حاصله بعد از دیده شدن طرحش توسط مدیران مایکروسافت، حالا به استخدام این کمپانی بزرگ در آمده.

با وجود اینکه بعد از معروف شدن طرح آقای کیم، تعداد زیادی کمپانی دیگر از جمله در بخش تکنولوژی و تبلیغات با او تماس گرفته و پیشنهادهای شغلی ارائه کرده بودند، ولی او مایکروسافت را یک انتخاب بدیهی می داند و در سایت خودش

Minimally Minimal


چنین نوشته:


[با وجود پیشنهادهای مختلف] وقتی نوبت به گرفتن تصمیم نهایی رسید، دلم خواست در جایی کار کنم که در موردش واقعاً هیجان داشته باشم. کار در یک شرکت مثل ازدواج کردن است، تبدیل به بخشی اساسی از زندگی شما می شود. دلم می خواهد با آدم های عالی روی پروژه های عالی کار کنم که مرا هیجان زده کنند. اگر در طول سال گذشته به مایکروسافت نگاه کرده باشید، فارغ از اینکه کاربر کدام اکوسیستم هستید، آنرا را هیجان انگیز یافته اید.

البته فکر نکنید که مایکروسافت قصد دارد کل برند خود را از نو طراحی کند. آقای کیم فعلاً به استخدام بخش Xbox در آمده که به شدت محتاج ایده های نو به خصوص برای جا کردن خود در آسیا است و نکته جالب این که، ایکس باکس در ایده طراحی شخصی اندرو کیم حضور نداشت، پس حالا فرصت بکری برای توسعه آن دارد.

فید نارنجی

این نوشته در اطلاعات مفید ارسال و , , , , , , , , , , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.