آیتونز رادیو از ماه آینده در دسترس کاربران؛ هر ۱۵ دقیقه ۱ تبلیغ صوتی و هر ساعت ۱ تبلیغ ویدیویی

آیتونز رادیو از ماه آینده در دسترس کاربران؛ هر ۱۵ دقیقه ۱ تبلیغ صوتی و هر ساعت ۱ تبلیغ ویدیویی

انتظارها کم کم دارد به سر می رسد. بعد از شروع سال جدید که همراه بود با مراسم های مختلف شرکت ها برای رونمایی از محصولات جدیدشان، اپل هم کنفرانس توسعه دهندگان را برگزار کرد که در آن iOS 7 معرفی شد.

یکی از خدمات جدیدی که اپل همراه با این نسخه از آی او اس عرضه خواهد کرد، آیتونز رادیو
است که ماه آینده رسما کار خود را آغاز می کند. شاید از خودتان بپرسید که اپل چرا باید به رایگان آهنگ ها را از طریق سرویس رادیوی اینترنتی برای کاربرانش پخش کند. در اصل اینجا است که تبلیغات به کمک می آیند.
برای جبران هزینه ها و درآمد زایی، قرار است هر ۱۵ دقیقه یک تبلیغ صوتی پخش شود در حالی که تبلیغات ویدیویی هر یک ساعت سر و کله شان پیدا می شود، آن هم درست زمانی که کاربر دکمه پخش یا پرش به آهنگ جدید را لمس کرده.
تبلیغاتی از مک دانلد، نیسان، پپسی و سایر شرکت ها در این سرویس پخش خواهد شد و قراردادهای بسته شده با تبلیغاتچی ها میلیون ها دلار درآمد را نصیب اپل و صاحبان آثار خواهد کرد.
البته تنها کاربران غیر پولی مجبور به تحمل تبلیغات هستند و افرادی که سالانه ۲۵ دلار بپردازند، به نسخه بدون تبلیغ رادیو دسترسی خواهند داشت و می توانند بدون وقفه به آهنگ های موجود در گنجینه آیتونز دسترسی یابند و حتی در صورت تمایل اقدام به خرید آهنگ ها کنند.

فید نارنجی

این نوشته در اطلاعات مفید ارسال و , , , , , , , , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.