دو تبلیغ ویدیویی جذاب و هوشمندانه Galaxy Gear سامسونگ

سامسونگ در داستان ساعت های هوشمند توانست اپل را پشت سر گذارده و بسیار زودتر از آن (طی ماه گذشته) Galaxy Gear را رونمایی کند. با این حال به نظر می رسد هنوز نتوانسته به طور کامل خود را آماده دریافت نشان شوالیه کند. زیرا منتقدان زیادی معتقدند این گجت ۲۹۹ دلاری تا حدی ناامید کننده است. چون عمر باتری پایینی دارد (یک روزه)، و تنها با گلکسی نوت سامسونگ کار می کند (البته قرار است تمام خانواده گلکسی به این لیست اضافه شوند).
اما به هر صورت سامسونگ تا به اینجا توانسته دل طرفدارانش را به دست آورد و به خصوص با انتشار دو ویدیوی جذاب تبلیغاتی که از یکی دو روز گذشته پخش آنها در آمریکا شروع شده، مطمئنا Gear هواخواهان بیشتری پیدا خواهد کرد. 
با این کلیپ های تبلیغاتی، بینندگان سفری خاطره انگیز در میان جذاب ترین ابزارهای ارتباطی و ساعت های علمی-تخیلی فیلم های هالیوودی خواهند داشت.
در هر دو کلیپ می توانید ساعت های فیلمهایی چون استار ترک، Knight Rider، غارتگر، Jetsons، کاراگاه گجت و… را ببینید. و در پایان هر یک از ویدیوها، سامسونگ به نمایش Galaxy Gear می پردازد که به گفته آنها این گجت سرانجام از درون فیلم به واقعیت تبدیل شد.
A Long Time Coming
با پشتیبانی:

آی ویوید

دانلود ویدیو

Evolution
با پشتیبانی:

آی ویوید

دانلود ویدیو

فید نارنجی

این نوشته در اطلاعات مفید ارسال و , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.