هشدار وسترن دیجیتال درباره پاک شدن داده ها از روی هاردهای اکسترنال با اتصال به ماوریکس

شرکت وسترن دیحیتال به مشتریان خود ایمیل زده و درباره احتمال پاک شدن داده های ذخیره شده روی هاردهای اکسترنالش که به دستگاه های دارنده OS X Mavericks وصل می شوند، هشدار داده.
در این ایمیل وسترن دیجیتال چنین نوشته:
«گزارش هایی درباره پاک شدند داده ها از روی هاردهای اکسترنال ما، بعد از به روز رسانی مک به او اس ۱۰ ماوریکس دریافت شده. در حال بررسی آنها هستیم. فعلا یک ارتباط احتمالی، می تواند نقص نرم افزارهای مدیریت هارد ما یعنی WD Drive Manager ،WD Raid Manager و WD SmartWare باشد.
تا تکمیل شدن بررسی ها و یافتن دلیل اصلی مشکل بهتر است این نرم افزارهای کاربردی را پاک کرده یا اصلا به ماوریکس مهاجرت نکنید. اگر قبلا آپدیت ماوریکس را نصب کرده اید، بهترین راه حذف ۳ نرم افزار یاد شده است.

اینها نرم افزارهای جدیدی نیستند و سال ها است که با محصولات وسترن دیجیتال ارائه می شوند ولی تنها برای حفظ جانب احتیاط آنها را از سایت خود حذف کرده ایم تا دلیل اصلی مشخص شود.»
بیشتر شکایت های کاربران مربوط به هاردهای اکسترنال وسترن دیجیتال است ولی این شرکت می گوید که هاردهای دیگر نیز ممکن است با مشکل مشابهی مواجه شوند. بنابراین اگر از ماوریکس استفاده می کنید، جانب احتیاط را نگه دارید.

فید نارنجی

این نوشته در اطلاعات مفید ارسال و , , , , , , , , , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.