نمایشگاه شناور گوگل برای نمایش قدرت آزمایشگاه سری؟

نمایشگاه شناور گوگل برای نمایش قدرت آزمایشگاه سری؟
آزمایشگاه سری گوگل که به نام Google X مشهور است را که می شناسید؟ اگر نمی شناسید ابتدا داستان مفصل برپایی آزمایشگاه سری گوگل
را در نارنجی بخوانید.
طی این چند روز هم احتمالا اخبار مربوط به دیتاسنتر
یا فروشگاه شناور
گوگل را دنبال کرده اید. ابتدا گفته می شد که این بنای شناور که روی یک بارج بزرگ ساخته شده یک دیتا سنتر برای گوگل خواهد بود. بعد صحبت از برپایی یک فروشگاه روی آب به میان آمد و حالا انگار همه چیز به آزمایشگاه سری گوگل مربوط است.
گفته می شود گوگل این بارج بزرگ را به راه انداخته تا نمایشگاهی باشد از محصولات در حال آزمایش و توسعه در آزمایشگاه اش و قرار است افراد با دعوتنامه امکان بازدید از آن را داشته باشند.
بر طبق منابع CBS این شناور بزرگ دارای اتاق های نمایش با طراحی گرانقیمت است. ۳ طبقه اول آن از محیط های نمایش با طراحی خیره کننده تشکیل شده که ایده ها و طرح های آینده گوگل را به نمایش می گذارد.
طبقات بالاتر نیز برای تفریح و سرگرمی در نظر گرفته شده و آنجا نیز همه چیز بسیار گرانقیمت و زیبا طراحی شده است.
گوگل این نمایشگاه شناور را به صورت کانتینرهای مجزا از هم طراحی کرده تا بتواند بر حسب نیاز بخش های مختلفش را جایگزین نماید و ایده این بوده که این شرکت بتوانند قدرت اش را در سراسر دنیا به نمایش بگذارد.
کافی است تصورش را بکنید که نمایشگاه گوگل ایکس می تواند به نقاط مختلف دنیا سفر کند و حضار را از توانایی های این شرکت آگاه نماید.
البته هیچ کدام از این موارد هنوز به طور رسمی تایید نشده اند. اما به نظر می رسد که این یکی از ایده های شخصی سرگئی برین است و قصد دارد با این کار روی مخاطبان خاص گوگل تاثیر بگذارد.

فید نارنجی

این نوشته در اطلاعات مفید ارسال و , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.