رضا بهرام

بیوگرافی و عکس های رضا بهرام

نمونه بنر تبلیغات

رضا بهرام

  • بازدید : 17

رضا بهرام

بیوگرافی و عکس ها و آهنگ های رضا بهرام ( Reza Bahram )

Download New Music By : Reza Bahram

Mah Music

/

رضا بهرام، 20 دی ماه سال 1370 در شهر یزد چشم به جهان گشود.

رضا بهرام

رضا هلاورجانی با نام هنری رضا بهرام یکی از خواننده های جوانی است که در مدت زمانی کوتاه توانست به یکی از محبوب ترین خواننده های پاپ تبدیل شود.

او در خانواده ای پنج نفره متولد شد و دو خواهر دارد که یکی بزرگتر و یکی کوچکتر از او است و تنها پسر خانواده است.

رضا بهرام علاقه زیادی به خانواده اش دارد و در سال 1384 و بعد از از دست دادن پدرش مدتی افسرده شد و از همه فعالیت هایش فاصله گرفت.

تحصیلات رضا بهرام در زمینه مدیریت امور مالی است و سال 89 وارد دانشگاه علم و فرهنگ یزد شد و لیسانس مدیریت امور مالی را از این دانشگاه گرفت.

شروع فعالیت حرفه ای رضا بهرام

رضا بهرام حضور در دنیای موسیقی را به صورت جدی از سال 88 آغاز کرد.

اما پیش از این با تشویق های پدرش از 14 سالگی به سمت موسیقی کشیده شد و اولین ترانه رسمی او 29 تیر ماه 1397 به اسم «از عشق بگو» منتشر شد.

اولین تجربه جدی رضا بهرام در دنیای موسیقی قبل از انتشار اولین آهنگ مستقلش، مربوط به همخوانی با مسیح و آرش در آهنگ «گلی» در سال 96 بود.

در همان زمان به هنرستان موسیقی رفت و کمانچه را به عنوان ساز تخصصی خود انتخاب کرد و در خارج از هنرستان به ادامهٔ فراگیری آن نزد اردشیر کامکار و آشنایی با تار و سنتور پرداخت.

اولین کنسرت رضا بهرام

رضا بهرام بعد از چند سال فعالیت حرفه ای در دنیای موسیقی برای اولین بار 13 تیرماه در کیش و بعد از آن 16 تیرماه سال 98 در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران روی صحنه رفت و بعد از آن در شهرهای مختلف ایران اجراهای متعددی را تجربه کرد.

بیوگرافی و آهنگ های رضا بهرام

حضور رضا بهرام در تلویزیون

اولین حضور رضا بهرام در تلویزیون مربوط به حضور او در برنامه یک و یک نوروز 97 با اجرای علی ضیا و بعد از آن در برنامه عیدانه احسان علیخانی در نوروز 98است.

تیتراژ سریال

در سال ۹۷ توانست اولین کار تیتراژی خود را با سریال ممنوعه از شبکه خانگی به گوش طرفدارانش برساند.

ازدواج

آقای بهرام هنوز ازدواج نکرده و مجرد می باشد.

پخش آنلاین و دانلود آهنگ های رضا بهرام

در ادامه برخی از آهنگ های رضا بهرام را خواهید دید که می توانید به صورت آنلاین آنها را پخش کنید و یا با ورود به صفحه ی هر یک ، آنها را دانلود نمایید.

پخش موزیک های رضا بهرام

پربیننده ترین خوانندگان

جدیدترین ها