یوسف زمانی

بیوگرافی و عکس های یوسف زمانی

نمونه بنر تبلیغات

یوسف زمانی

  • بازدید : 23

یوسف زمانی

بیوگرافی و عکس ها و آهنگ های یوسف زمانی ( Yousef Zamani )

Download New Music By : Yousef Zamani

Mah Music

/

یوسف زمانی ، یک تیر ماهی متولد 1371 ، اواسط تیر یعنی روز چهاردهم در ایران متولد شد.

یوسف زمانی

فعالیت حرفه ای یوسف ، به زمان مدرسه بر می گردد ، البته که در سال 1389 برای اولین بار اقدام به ساخت آهنگ کرد اما به دلیل اینکه میخواست به خدمت سربازی برود ، مدتی این کار را کنار گذاشت.

جالب است بدانید که خانواده یوسف زمانی در ابتدا با کار وی مخالف بودند اما کم کم پذیرفتند که استعداد زیادی در حوزه موسیقی دارد و اکنون بخشی جدا ناپذیر از زندگی ایشان شده است.

معمولا این سوال از خوانندگان پرسیده می شود که الگوی شما کیست ؟ یوسف زمانی درباره پاسخ این سوال ، مرتضی پاشایی را یاد کرده و گفته است که الگویم مرتضی پاشایی است.

آقای زمانی شما خودتان کدام یک از آهنگ هایتان را بیشتر دوست دارید ؟ فکر می کنم که اون کاری که تا الان دوست داشتم قطعه پاییز امسال بود ، بنظرم اون جنس کلامی که می خواستم درآمده و آنرا بیشتر از دیگر ترک هایم دوست دارم.

یوسف زمانی اهل کجاست و چطور شروع کرد

یوسف زمانی در شهر تهران به دنیا آمده است، وی دانشجوی انصرافی مدیریت بازرگانی است و تصمیم گرفته که به دنبال علاقه اش یعنی موسیقی حرکت کند.

او از بچگی به موسیقی علاقه داشت و در مدرسه هم خوانندگی می کرده است.

به گفته ی خودش ، تمام ترانه هایش را خودش می نویسد.

اولین آهنگ وی در مهر 1395 منتشر شده است بنام زخم عاشقی که مخاطبین زیادی از صدای او خوششان آمده است.

یوسف زمانی تا امروز جزو خوانندگان بسیار کم حاشیه بوده و بسیار با احتیاط در جامعه زندگی می کند که باعث جنجال و تیترهای زرد نشود.

وی علاوه بر صدای بسیار زیبا ، چهره و تیپ بسیار دوست داشتنی دارد.

در ادامه برخی از آهنگ های یوسف زمانی را خواهید دید که می توانید به صورت آنلاین آنها را پخش کنید و یا با ورود به صفحه ی هر یک ، آنها را دانلود نمایید.

پخش موزیک های یوسف زمانی

پربیننده ترین خوانندگان

جدیدترین ها