نمونه بنر تبلیغات

ماه موزیک

  • بازدید : 35


کنترل ورود و خروج در ادارات کوچک و بزرگ برای ثبت اطلاعات و زمان ورود خروج کارمندان و مشتریان برای مدیریت زمان و کنترل دسترسی آنها به بخش های مختلف مجموعه ها یکی از دغدغه های ...


ویژگی گیت کنترل تردد خوب

کنترل ورود و خروج در ادارات کوچک و بزرگ برای ثبت اطلاعات و زمان ورود خروج کارمندان و مشتریان برای مدیریت زمان و کنترل دسترسی آنها به بخش های مختلف مجموعه ها یکی از دغدغه های مدیران می باشد.

گیت کنترل تردد برای کنترل، حراست و جلوگیری از تردد های نامتعارف طراحی شده است، این گیت ها در انواع مختلف سه میله ای، شیشه ای، تمام قد و غیره ساخته می شود.

مدیریت ورود و خروج برخی از شرکت ها، سازمان ها و اماکن پر تردد مانند مترو و ورزشگاه ها که هجوم تردد لحظه ای بسیار زیادی در آنها وجود دارد به گیت سریع و مقاوم در برابر شوک و ضربه مانند گیت کنترل تردد شیشه ای نیاز دارند.

گیت شیشه ای

یک اداره را در نظر بگیرید که در آن هر کارمند بعد از ورود به اداره به بخش خود مراجعه کرده و چون مجوز دسترسی از سیستم مرکزی برای آن بخش تعریف شده است گیت ورودی از ورود شخص جلوگیری نمیکند، در صورت تردد شخص به مکان هایی که مجوز لازم را برای آن شخص تعریف نشده، گیت ورودی آن بخش مانع از ورود شده و سد راه می شود.

سیستم کنترل تردد از اجزای مختلف نرم افزاری و سخت افزاری تشکیل شده است که به نوبه خود نقش اساسی و سیستم یکپارچه داشته و بصورت شبکه با هم در ارتباط هستند و از دور قابل مدیریت و گزارش گیری آنلاین می باشند.

گیت های کنترل تردد برای مدیریت و کنترل نفرات در شرکت ها، سازمان ها، ایستگاه های مترو، ورزشگاه ها، باشگاه های ورزشی، دانشگاه ها، خوابگاه ها، استخرها، بانک ها و غیره به کار گرفته می شوند تا در هنگام ورود یا خروج افراد کنترل داشته باشند و در صورت لزوم مجوز تردد افراد را باطل سازند.

گیت سه میله ای یا سه اهرمی که با هزینه معقولی میتوان خریداری کرد از پرطرفدارترین گیت ها در کنترل تردد افراد می باشند که از طریق میله های متصل به ماژول محرکه باعث ایجاد مانع در ورودی اماکن شده و عموما در باشگاه ها، ورزشگاه ها، دانشگاه ها، استخرها، هتل ها، کارخانه ها استفاده می شود.

سیستم های مدیریت پرسنل مانند دستگاه های حضور و غیاب قابلیت اتصال به گیت های کنترل تردد را دارند و با صدور مجوز توسط دستگاه حضور و غیاب گیت امکان تردد به کاربر مورد نظر را فراهم می سازد.