نمونه بنر تبلیغات

ماه موزیک

  • بازدید : 3014


تلویزیون مدل 32L5865 از دستگاه های تولید شده بسیار با کیفیت میباشد که دارای سیستم قدرتمند پردازش میباشد که میتواند انواع تصاویر را در بهترین کیفیت ممکن برای شما...


تلویزیون های هوشمند هایسنس و توشیبا

تلویزیون مدل 32L5865 از دستگاه های تولید شده بسیار با کیفیت میباشد که دارای سیستم قدرتمند پردازش میباشد که میتواند انواع تصاویر را در بهترین کیفیت ممکن برای شما پردازش کند تلویزیون توشیبا توانایی بالایی در پردازش تصاویر بسیار پرسرعت داشته و این کار را در نهایت کیفیت و بدون افت فریم و کم شدن کیفیت میتواند به خوبی نمایش دهد . این تلویزیون هوشمند در سایز 32 اینچ طراحی و تولید شده است که از صفحه نمایش تخت ال ای دی بهره برده است که در مقایسه با سایر مدل های برند های دیگر تفاوت زیادی ندارد و همین صفحه نمایش ال ای دی تخت آن باعث شده است که تصاویر بسیار روشن تر باشد و همچنین طیف های رنگی به کار رفته در این دستگاه نیز گسترده تر و بیشتر باشد که بدین ترتیب رنگ ها با کیفیت بسیار بالا تری در این دستگاه به نمایش گذاشته میشود. تنوع و گوناگونی گیرنده های دستگاه های نمایش ساخته شده توسط این کمپانی به حدی می باشند که کاربر را از برنامه ها و شبکه های جهانی و استانی بی بهره نخواهد گذاشت.

TV BEGIR

تلویزیون مدل 55K680 از محصولات منحصر به فرد ساخته شده توسط کمپانی معروف هایسنس میباشد که در سایز 55 اینچ طراحی و تولید شده است و با نور پس زمینه Edge عرضه شده است که امکان وبگردی را برای شما فراهم نموده است که دارای پورت های بسیار زیاد در کنار قابلیت های تصویری بسیار زیادی میباشد که توسط کمپانی سازنده در این دستگاه تعبیه شده است. همچنین این تلویزیون هایسنس دارای پورت های USB و HDMI می باشد که اتصالات کاربر را ایجاد می نماید. این دستگاه برای پخش صوتی خود از سیستم دالبی استفاده نموده است که نهایت دقت را در ان به کار برده است و شما پایین ترین مقدار افت کیفیت صدا و یا ناهمخوانی صدا ها را در این دستگاه تجربه میکنید.در. واقع این فناوی موجب می شود صداهای متنوع را تفکیک کند و به صورت فراگیر و همه جانبه صدایی واضح را به گوش کاربر برساند و همچنین خروجی صدای اپتیکال نیز روی این دستگاه قرار داده شده است تا بتوانید دیگر سیستم های صوتی را به ان اضافه نمایید.