نمونه بنر تبلیغات

ماه موزیک

  • بازدید : 1699


اولین اعضای آن کمپرسور آن است . کمپرسور نوعی دستگاه مکانیکی است که گاز کم فشار را به داخل کشیده و آن را متراکم کرده و فشار آن را قبل از ارسال به کندانسور ...


اجزای پنل خارجی کولرگازی

یکی از مسائلی که ذهن هر کسی رو درگیر می کنه اجزای پنل خارجی کولرگازی است که اجزایی دارد .

اولین اعضای آن کمپرسور آن است . کمپرسور نوعی دستگاه مکانیکی است که گاز کم فشار را به داخل کشیده و آن را متراکم کرده و فشار آن را قبل از ارسال به کندانسور افزایش می دهد . که این اعضا را می توانیم در کولرگازی دیواری ببینیم .

در هنگام افزایش فشار ، دمای گاز فشرده افزایش می یابد . زمانی که این گاز می خواهد از داخل کمپرسور خارج شود ، با عبور از یک سیستم خنک کننده دمای گاز کاهش می یابد . کمپرسور مهم ترین قسمت از هر سیستم تهویه مطبوع می باشد .اندازه کمپرسور بسته به میزان تهویه هوای مورد نظر ، متفاوت است . تنها چیزی که کولرگازی بوش را از سایرین جدا می کند همین ویژگی و اجزای داخلی آن است . یکی از انواع کمپرسور ها ، کمپرسور UTR plus است . این کمپرسور بسیار قدرتمند است به طوری که می تواند گرمایی طاقت فرسا را در کوتاه ترین زمان به هوایی سرد ومطبوع تبدیل نماید . وجود این نوع کمپرسورها برای مناطق گرمسیر بسیار سودمند است . به یاد داشته باشید که کمپرسورها محافظی دارند تا در مقابل صدمات احتمالی ناشی از نوسانات برق ، از کمپرسور محافظت کند .

کولر گازی بوش

از دیگر اجزای داخلی آن می توان به فن آن اشاره کنیم که دارای سه یا چهار پره است مانند یک فن معمولی است که توسط یک موتور هدایت می شود . این فن در جلوی کمپرسور و سیم پیچ کندانسور قرار دارد . گرمای تولید شده در کمپرسور باید به بیرون منتقل شود زیرا اگر در طولانی مدت کمپرسور بیش از حد گرم شود و سیم پیچ های موتور آن سوزانده شود ، منجر به آسیب دیدگی کامل کمپرسور و کل سیستم می شود . همانطور که خودتان می دانید یکی از اعضایی که باعث می شود کولرگازی گری نسبت به بقیه پیشی بگیرد همین موضوع است . با چرخش پره های فن ، هوای اطراف از فضای باز جذب می شود و توسط پره های آلومینیومی به کمپرسور و کندانسور می وزد و در نتیجه آنها را خنک می کند .