نمونه بنر تبلیغات

ماه موزیک

  • بازدید : 34


هزینه لیپوماتیک (پیکرتراشی). لیپوماتیک، علاوه بر ایجاد زیبایی و فرم مناسب شخص با کاهش ذخایر چربی و کاهش وزن باعث پیشگیری و درمان .هزینه لیپوماتیک شکم و پهلو. برای افرادی که ...


بهترین جراح لیپوماتیک

هزینه لیپوماتیک (پیکرتراشی). لیپوماتیک، علاوه بر ایجاد زیبایی و فرم مناسب شخص با کاهش ذخایر چربی و کاهش وزن باعث پیشگیری و درمان .هزینه لیپوماتیک شکم و پهلو. برای افرادی که از چاقی خود رنج می برند، لیپوماتیک گزینه بسیار مناسبی می باشد . با ارائه معرفی نامه از پزشکِ مرتبط، عمل پیکرتراشی و لیپوماتیک با 50% تخفیف انجام می‌شود.

پیشرفته ترین مرکز لیپوماتیک

تلفن مشاوره رایگان و اخذ قیمت پیکرتراشی باپیشرفته ترین دستگاهها. دوره عمل کوتاه. پیکرتراشی. ریکاوری سریع. : لیپوماتیک, برداشتن چربی اضافه.

لیپوماتیک و بادی جت (پیکرتراشی) بدون نیاز به بيهوشی و بستری شدن دربیمارستان. با سابقه طولانی و درخشان ، طبق آخرین متدهای روز دنیا با مدرنترین تجهیزات پزشکی.

امروزه تکنیک های نوین جهت لاغری و جراحی زیبایی شکم ارایه شده است که توانایی شگرفی در تخلیه چربی های موضعی از بدن دارد .این تکنولوژی مدرن ترین و بهترین روش پیکرتراشی در سال های اخیر میلادی معرفی شده است . شل شدن پوست ناحیه شکم، تجمع چربی در ناحیه شکم، خطوط ترک پوستی شکم و جای زخم به دلایل مختلفی چون افزایش سن، چاق و لاغر شدن و زایمانهای متعدد اتفاق می افتد. در جراحی پوست شکم و پهلو شل دارای چربی ، چربیها خارج شده وعضلات شکم با تکنیک خاص بخیه می شوند.

جراحی زیبایی شکم این روزها به شدت در همه جا در دسترس است. در حالی که بعضی از مردم تصمیم به عمل جراحی زیبایی دارند و فقط به دنبال آن هستند، دیگران قبل از تصمیم گیری، تحقیق، برنامه ریزی و تحقیق را انجام می دهند. در هر حال تحقیقات درباره نوع جراحی زیبایی شکم و جراح زیبایی شکم بسیار مهم است زمانی که تصمیم به انجام هر جراحی زیبایی شکم را دارید . باید حداقل برخی اطلاعات اولیه در مورد عمل جراحی زیبایی داشته باشید ته به شما درک و چگونگی عمل زیبایی شکم کمک کند . این موضوع به شما کمک می کند که نگاه بهتری به نتیجه عمل خود داشته باشید . جراحان ما می توانند شما را با تمام اطلاعاتی که نیاز دارید کمک تان کنند و این موجب میشود که تصمیم بگیرید که مناسب ترین روش برای شما چیست . به تمام سوالات شما پاسخ خواهیم داد.

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران عمل بینی گوشتی به دلیل ظرافت غضروف بینی و پوست ضخیم آن کمی سخت تر از جراحی بینی استخوانی است

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران. از جمله افرادی که به دکتر بهرام بادامچی برای جراحی بینی مراجعه می کنند، دارای بینی های گوشتی هستند.

بهترین سن برای عمل زیبایی بینی‌های استخوانی چه سنی است?

از لحاظ سنی طبق مراجع رینولوژی اتمام 16 سالگی برای خانمها و اتمام 17 سالگی برای اقایان توصیه میگردد . به دلیل این کار رشد بینی تا سن 16 و 17 سالگی میباشد . نکته بسیار مهم درجه پذیرش و تصمیم گیری بیماران با توجه به سن کمشان میباشد . منظور این است که هر چقدر سن بیمار کمتر باشد در مورد انتخاب مدل بینی ممکن است قطعی نتواند تصمیم بگیرد . مخصوصا در اقایان تجربه نشان داده که حتما بعد از 19 الی 20 سالگی عمل بینی انجام شود چون در سنین اخر نوجوانی و شروع جوانی که همان 17 الی 20 سالگی میباشد بیماران مرد هنوز دنبال ورزش های سنگین موتور سواری و تمایل به زد و خورد را دارند . و قدر بینی عمل خود را نمیداند .

کلینیک جراحی بینی و پلاستیک بینی دکتر بهرام بادامچی جراح بینی جز مجهزترین مراکز جراحی بینی میباشد . خیلی از افراد ممکن است سوال کنند که بهترین دکتر جراحی زیبایی بینی چه معیارهایی دارد ؟ چگونه میتوان یک جراح خوب در زمینه عمل زیبایی بینی را انتخاب کرد ؟

بسیاری از افراد به دنبال این هستند که بهترین پزشک و متخصص زیبایی را برای جراحی بینی انتخاب میکنند. معیار انتخاب بهترین جراح بینی به عوامل متعددی بستگی دارد . برای یافتن بهترین جراح بینی باید نمونه کار های جراح را مشاهده کنید راهکار های شناخت جراح بینی با مهارت بالا متفاوت می باشد. مهم ترین امر برای تمام کسانی که قصد انجام جراحی زیبایی بینی را دارند، انتخاب بهترین جراح زیبایی بینی می باشد.

دکتر بهرام بادامچی با استفاده از رینوپلاستی مدرن سعی بر این دارد که مشکل تنفسی قبلی بیماران کم شده و بعد از عمل از لحاظ عملکرد تنفسی برای بیمارن مشکلی پیش نیاید .

و با استفاده از تکنیک های روز دنیا احتمال افتادگی نوک بینی بعد از عمل به حداقل میرسد و بینی های گوشتی نیز با توجه به تمرکز به بهبود زیر ساخت بینی حداکثر تغییرات بعد از یک سال برای بیماران حاصل میشود . در ده درصد بیماران به هر دلیل نیاز به جراحی های تکمیلی خواهد بود که دکتر بادامچی تا گام نهایی با بیماران خواهد بود .