نمونه بنر تبلیغات

ماه موزیک

  • بازدید : 32


خرید پنل پیامک در این روز ها که حسابی فروش و تبلیغات رقابتی شده است واقعا نیاز است پنل اس ام اس مخابرات تنها نماینده رسمی و طرف قرارداد اپراتور ها و...


پنل پیامک مخابرات

بهترین پنل اس ام اس

سامانه پیامک مخابرات

خرید پنل پیام کوتاه از مخابرات ، پیشرفته ترین سیستم اس ام اس در ایران

خرید پنل پیامک در این روز ها که حسابی فروش و تبلیغات رقابتی شده است واقعا نیاز است
پنل اس ام اس مخابرات تنها نماینده رسمی و طرف قرارداد اپراتور ها و مخابرات در کشور می باشد
شما با خرید پنل اس ام اس از ما می توانید امکانات بی شماری را با یک خرید در اختیار داشته باشید
تیم ما با داشتن پرسنلی مجرب و پشتیبانی ۲۴ ساعته تمامی سوالات شما را در هر ساعت از شبانه روز پاسخگو می باشد

یکی از مزیت های سامانه پیامک مخابرات این است که شما به راحتی می توانید با در دست داشتن موبایل و یا تبلت از هر جایی که هستید پیامک های تبلیغاتی خود را ارسال نمایید.
شما می توانید حتی به کسانی که شماره های تبلیغاتی را بسته اند و یا به اصطلاح بلاک کرده اند و در لیست سیاه گوشی خود قرار داده اند نیز پیامک ارسال نمایید
با داشتن یک پنل اس ام اس شما می توانید به راحتی و بدون دردسر و گرفتن یک واسطه در این کار خودتان به تنهایی پیامک های تان را ارسال نمایید.

نیازی نیست تا شما یک درصدی از هزینه را به شرکت های واسط که این کار را انجام می دهند بدهید
شما با خرید یک پنل پیامک از سایت مخابرات می توانید خودتان با هزینه ای بسیار کمتر و مقرون به صرفه پیامک های تبلیغاتی خود را ارسال نمایید.

یکی از مزیت های داشتن یک پنل اس ام اس شخصی این است که شما می توانید برای مشتریان خود به مناسبت های مختلف در هر زمانی که دوست دارید پیامک ارسال نمایید.
در نظر داشته باشید که با خرید یک پنل اس ام اس از ما یک شماره خط اختصاصی به شما هدیه داده خواهد شد.

اگر بخواهیم از امکانات دیگر این پنل اس ام اس بنویسیم می توانیم به بانک شماره بی نظیر آن اشاره داشته باشیم.
در این بانک شماره موبایل می توانید به صورت تفکیک جنسیتی به مخاطبین خاص پیام دهید . هم چنین تفکیک شهر , تفکیک منطقه , تفکیک سن و … همه را میتوانید روی پیامک های ارسالی خود تنظیم نمایید.

مخابرات دات نت سال هاست که در این زمینه فعالیت دارد و مفتخر است که شرکت های بزرگ این تیم را بعنوان بهترین سامانه اس ام اس انتخاب نموده اند
و این بزرگ ترین حرف ما برای تبلیغات ما می باشد . شما عزیزان نیز می توانید در صورت تمایل به دریافت پنل پیامک با ما در ارتباط باشید
اگر هرگونه سوالی در این زمینه دارید می توانید از کارشناسان ما بپرسید . کارشناسان سایت مخابرات به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشند.